Komplet książek na prezent

Jeżeli ktoś nie wie, jakie prezenty do 100 zł od Tania Książka może kupić dla drugiej osoby, to powinien pomyśleć o książkach. Niekoniecznie musi być to jedna książka. Za 100 zł można kupić nawet dwie lub trzy książki, które osobie obdarowanej na pewno sprawią ogrom radości. Może to być nawet komplet książek kryminalnych, sensacyjnych, czy też thrillery. Jest to taka tematyka, która jest odpowiednia nie tylko dla mężczyzn. Nawet panie z przyjemnością zabierają się za czytanie tak emocjonujących publikacji.

“Dzień rozrachunku”

John Grisham już nie raz udowodnił, że jest człowiekiem utalentowanym. Tym razem też tak jest. Chociaż czytelnicy mają tu do czynienia z nieco inna formą, do której autor zdążył już wszystkich przyzwyczaić. Głównym bohaterem jest Pete Banning- człowiek, który brał udział w II wojnie światowej. To m.in. dlatego jest tak szanowanym obywatelem w swoim miasteczku. Do tego bardzo uczynny, pomocny, dbający o innych – wzór obywatela, zawsze witany jest bardzo serdecznie. Pewnego dnia, ze stoickim spokojem, mężczyzna jedzie do miasta i strzela do swojego przyjaciela – wielebnego Dextera Bella. Nikt nie może w to uwierzyć. Co się stało? Pete milczy jak zaklęty i nie ma zamiaru się z niczego tłumaczyć. Nawet więzienie nie jest w stanie go wzruszyć. Czy Pete w końcu wyzna komuś prawdę?

“Dwie lewe ręce”

Kolejna powieść Olgi Rudnickiej, której główną bohaterką jest Matylda Dominiczak. Eks bibliotekarka pracowała u Salomei Gwit, ale miała jej dość. Postanowiła więc zostać prywatnym detektywem, który działa na własną rękę. Pierwsze zlecenie znajduje się bardzo szybko. Matylda nic nie mówi, kiedy dowiaduje się, że jej klientką ma zostać…sama Salomea. Pieniądz nie śmierdzi, więc trzeba zabrać się za pracę. Tylko że dopiero po czasie Matylda orientuje się, iż Salomea chyba nie do końca gra uczciwie. Czy to możliwe, że jej była szefowa chce się pozbyć konkurencji? Matylda będzie musiała się mocno wziąć za pracę, jeżeli chce rozwiązać daną sytuację.