Tanie i fajne prezenty pod choinkę

Jeżeli ktoś chciałby znaleźć prezenty do 100 zł pod choinkę (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/prezenty-do-100-zl), dla najbliższej sobie osobie, to ma bardzo szerokie pole do wyboru. Można, jak zwykle, zainwestować w zestawy kosmetyków. Tylko że są one już nieco nudne. Może warto spojrzeć na książki, jakie można znaleźć w sklepach. Wydaje się, że takie rzeczy się nie sprawdzają, ale tak nie jest. Książki zapewniają mnóstwo emocji i dobrą rozrywkę, dlatego naprawdę warto spojrzeć, co też aktualnie można kupić innej osobie ciekawego do czytania.

“Instynkt mordercy”

Rachel Caine i książka, która cieszy się wielką popularnością za oceanem. Gdyby nie ślady zbrodni, które są wciąż odnajdywane, nikt by się nawet nie domyślił, że mają do czynienia z mordercą. Takim o którym nikt nic nie wie. Bardzo tajemnicza sprawa. Na dnie stawu zostaje odnalezione auto. W nim są zwłoki dwóch dziewczynek, które są nadal przypięte do fotelika. Gdzie podziała się ich matka? Nikt nie wie, ale kobieta jest poszukiwana. Jej tropem podążają Gwen Proctor i Kezie Claremont. Panie wspierają się dzielnie, chociaż prowadzenie takiego śledztwa nie jest łatwe. Gwen czuje, że ich wróg zbliża się do nich, chcąc uniemożliwić rozwiązanie zagadki. Na dodatek, obydwie ściągają na siebie uwagę mordercy, który nadal pozostaje nieuchwytny.

“Szepty lasu”

M.M.Perr zabiera wszystkich do małej miejscowości Bukowy, gdzie dochodzi do tragicznego wydarzenia. W tamtejszym lesie zostają odnalezione zwłoki młodej dziewczyny. Ciało wisi na jednej z gałęzi. Ślady znalezione na miejscu zbrodni wskazują, że doszło do morderstwa. Matka dziewczyny stanowczo odmawia współpracy z miejscową policją, dlatego na miejsce zostają wezwani podkomisarz Robert Lew oraz aspirantka Sonia Czech z Warszawy. Powoli zaczynają oni zabierać się za rozwiązanie sprawy. Tylko że w Bukowej dochodzi do kolejnych, bardzo zagadkowych zbrodni. Czy policja będzie w stanie to wszystko wyjaśnić, zanim dojdzie do kolejnego morderstwa? Czas ucieka, więc nie ma się co oglądać.